Hledáme nejlepší řešení
vašich problémů

Již od roku 1991.

Kdo jsme?

Založena v roce 1991 v Kadani zůstává společnost JAMPL-PSV s.r.o. i po více než pětadvaceti letech na trhu rodinným podnikem zaměřeným na správu nemovitostí. Zabýváme se drobnou stavební údržbou nebo péčí o vnější plochy, především ale hledáme pro své zákazníky řešení problémů.

Naší prací je zbavit partnery starostí, které je odvádí od hlavního předmětu činnosti, ať už je jakýkoli. Staráme se o budovy i zelené plochy, uklízíme a zajišťujeme administrativu. Necháme vypracovat projekt a najdeme pro něj dodavatele. Poradíme s výběrem vhodných softwarových nástrojů a provedeme zaškolení.

Čtvrtstoletí na trhu nás utvrdilo v názoru, že porozumění individuálním potřebám klientů je pro náš úspěch klíčové. Věříme, že dodání nejlepšího řešení v požadované kvalitě je nezbytné pro spokojenost zákazníka a spokojený zákazník je cílem našeho snažení.

Naše komplexní portfolio služeb nově rozšiřujeme o modelování a správu stavebních objektů ve 3D. Máte tak exkluzivní možnost stanout jako jedni z prvních na vlně inovace a využít přední trendy Stavebnictví 4.0 ke snížení nákladů na správu vašich nemovitostí.

Portrét jednatele společnosti Martina Plaštiaka
Věřím v inovace, pokrok a vzdělanost. Znám hodnotu informací, ale také vím, jak snadné je utonout v nepodstatném. Mou prací je vyvázat zákazníky z povinností, které řešit musí, i když je nijak neposouvají vpřed. Taková řešení jsou někdy prostá, jindy sofistikovaná, ale vždy musí být efektivní a přístupná uživatelům. Jedině pak se budou naši zákazníci soustředit na to důležité: Vlastní rozvoj, pokrok a úspěch.

Martin Plaštiak, jednatel společnosti

Naše certifikace

Tým JAMPL

Chcete se k nám přidat?

Podívejte se naši stránku s nabídkami prací a ozvěte se nám.